Puchar Dyrektora CeSiR zdobywa PROMOTOR Gózd

718

1 października w Warce odbył się III Towarzyski Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora CeSiR. W zawodach wzięły udział 4 drużyny: WTS Warka, Promotor Gózd, Joker Kozienice i Grom Przytyk.

Zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 25 pkt.  W przypadku remisu rozgrywano tie-break do 15 pkt.

W zawodach bezkonkurencyjna okazał się drużyna Promotor Gózd, która zwyciężyła wszystkie mecze: 2:0 z Przytykiem, 2:0 z Warką i po tie-breaku z Jokerem 2:1. Drugie miejsce zajęły reprezentantki Kozienic, które zaliczyły dwa zwycięstwa i po ciekawym tie-breaku uległy zwyciężczyniom turnieju. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna WTS Warki z jednym zwycięstwem na koncie, a czwarte GROM Przytyk.

Na zakończenie turnieju Dyrektor CeSiR Warka Paweł Maciejewski wręczył drużynom pamiątkowe puchary i medale, a najlepszemu zespołowi symboliczne nagrody.

Klasyfikacja:
I miejsce – PROMOTOR GÓZD
II miejsce – JOKER KOZIENICE
III miejsce – WTS WARKA
IV miejsce – GROM PRZYTYK

Organizatorami zawodów było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka”. Serdeczne podziękowania kierujemy do  Dyrekcji SP nr 1 w Warce za udostępnienie sali sportowej i pomoc w organizacji turnieju.

Dziękujemy także wszystkim drużynom za udział w zawodach, zaangażowanie i ciekawą rywalizację. Zapraszamy za rok na kolejna edycję Turnieju o Puchar Dyrektora CeSiR !