Remont skateparku

1192

W minionym czasie na terenie wareckiego skateparku przeprowadzono kolejny etap modernizacji polegający na wymianie starych, mocno wyeksploatowanych urządzeń na nowe, które poprawią komfort jazdy użytkowników obiektu.

Systematycznie, w miarę możliwości finansowych CeSiR modernizuje urządzenia na terenie skateparku. Do tej pory wśród wymienionych sprzętów znalazły się QUARTER PIPE, FUNBOX Z GRINDBOXEM 2/3 i PORĘCZĄ 2/3, FUNBOX ZE SCHODAMI I GRINDBOXEM 1/3. oraz wyremontowany GRINDBOX. Teraz przyszedł czas na kolejne nowe wyposażenie.

W marcu b.r. został zakupiony i zamontowany nowy BANK RAMP h 150 w wersji prestiż z nawierzchnią jezdną z maty Rampline. Rampline to mata, która świetnie nadaje się na powierzchnię jezdną skateparków. Razem ze szkieletem konstrukcji tworzy całość, charakteryzującą się bardzo dużą wytrzymałością na czynniki pogodowe i mechaniczne uszkodzenia. Używana jest przez największe firmy w USA i  polecana przez samych profesjonalnych zawodników. Dzięki swoim właściwością mata Rampline zwiększa znacznie bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nic zatem dziwnego że i w naszym kraju wykorzystywana jest do budowy skateparków. Każdy skatepark zbudowany z użyciem Rampline, cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród jeżdżących, bez względu czy preferują oni deskorolkę, rolki czy BMX’y.

Mamy nadzieję, że już wkrótce i nasi skaterzy będą mogli wypróbować nowe urządzenia.