UTW WARKA -Uroczyste zakończenie roku 2022/2023

376

I tak oto kolejny, 17 już rok akademicki na UTW Warka dobiegł końca…

Nasze ostatnie tegoroczne spotkanie miało miejsce 13 czerwca. Na wstępie Koordynatorka UTW – Grażyna Jagiełło przywitała gości i przedstawiła w skrócie nasze działania w tym roku akademickim. Na uroczystość przybyli włodarze Warki Pan Burmistrz Dariusz Gizka i Wiceburmistrz Teresa Knyzio, a także były i obecny Dyrektorzy CESiR-u, Panowie Marian Górski i Paweł Maciejewski. Po wielu miłych słowach i życzeniach  studentom zostały wręczone dyplomy ukończenia roku akademickiego 2022/2023.

Spotkanie odbyło się w pięknym miejscu, jakim jest Przystań na Winiarach, gdzie gościny udzielili nam przemili gospodarze Pani Malwina i Pan Jacek wraz ze swoim zespołem.

Był czas na wspominanie i plany już niedługo Seniorada 2023 i przygotowania do niej, a następnie realizacja projektu „Seniorzy na medal”, na który otrzymaliśmy grant w wysokości 5 000 zł .

Projekt pn. <Seniorzy na medal > jest dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie W.A.R.K.A – Ośrodek Działaj Lokalnie przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, Powiatu Grójeckiego, Gminy Warka, Gminy Chynów, Gminy Grójec, Gminy Jasieniec, Gminy Goszczyn, Banku Spółdzielczego w Warce, firmy Biowet Drwalew, firmy Frostico Chłodnia Warka oraz osób przekazującym 1,5% podatku.

Lato lato, lato czeka ….i rzeka i las…

UTW Warka