Wesołe jest życie seniora!

926

WARECKI KLUB SENIORA „RADOSĆ z ŻYCIA” działający w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce zrealizował Inicjatywę Senioralną – projekt pt:”Kabaret „WESOŁE JEST ŻYCIE SENIORA”, dzięki wsparciu Stowarzyszenia W.A.R.K.A.  w ramach projektu „SAS – Sieć Aktywnych Seniorów z Powiatu Grójeckiego „ realizowanego w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni na lata 2021- 2025. Edycja 2021.

W dniu 16 października 2021 Seniorzy wystawili kabaret „Wesołe jest życie Seniora”. Nie zabrakło radości i licznych oklasków. W uroczystości wzięła udział , pani Teresa Knyzio  z- ca Burmistrza Warki, pan Marian Górski – dyrektor CeSiR oraz przedstawiciele różnych grup senioralnych.

Występy rozpoczął nowy kabaret składający się z 7 osób z WKS „Radość z życia” przy akompaniamencie p. Moniki Górniewicz. Wykonane piosenki  nastrajały optymistycznie do sytuacji, że Senior wszystko może, jak w znanej piosence „  ..używaj dziewczyno pókiś jest młoda, ja nie używałam teraz mi szkoda…” Impreza miała charakter integracyjny. Udział w niej wzięli seniorzy z różnych grup: Klubu Złotego Wieku z Warki, Diabetycy z Warki, Klub z Watraszewa, Michalczewa, Jasieńca, Lasek, UTW, Grójca i Grabowa nad Pilicą.

W wir gorących rytmów muzycznych przygotowanych przez  DJ Artura Drabika ruszyli pełni energii i nie zmordowani Seniorzy ze wszystkich Klubów. Śpiewy biesiadne przeplatane tańcami trwały do 22. Jedna z par z Watraszewa pomimo leciwego wieku nie schodziła z parkietu, zachęcając nieco młodsze pary do zabawy tanecznej.

Warecki Klub Seniora „Radość z życia” zaprasza na zabawę Andrzejkową w dn. 27.11.2021 r godz. 15 . Informacje pod nr. tel. 510 571 210 . Grupa spotyka się w każdy wtorek , od godz. 11 w CeSiR .