WLH 7 i 8 kolejka – podsumowanie

581

Dużymi krokami zbliżamy się do półmetka rozgrywek Wareckiej Ligi Halowej. Jak na razie w czołówce TRANSMED i PRIMA Warka z takim samym dorobkiem punktów.

13 grudnia rozegraliśmy 7 i 8 kolejkę WLH. Przed nami jeszcze kolejki świąteczne 20 grudnia i praktycznie zakończymy I rundę rozgrywek. W ostatnich meczach padły ciekawe wyniki. W hicie kolejki PRIMA WARKA zwyciężyła z TOP MARKETEM 6:4, BANDA HASANA ograła UŚMIECH NAD PILICĄ 4:1, a lider rozgrywek TRANS MED po raz pierwszy w tym sezonie przegrał 1:4 w meczu z TOP MARKETEM.  W kolejnym spotkaniu BANDA HASANA uległa PRIME WARKA 2:4, UŚMIECH NAD PILICĄ po twardej walce zremisowała z INOTM PLATINUM 0:0. Następnie TRANS-MED zwyciężył z NANKATSU 5:1, a INOTM PLATINUM z OLIKO FT aż 10:0. Po bardzo zaciętym meczu VICTORIA wygrywa z NANKATSU 4:3, a GIZA RACING notuje dwa zdecydowane zwycięstwa na początku z DRINK TEAM 4:0, a później z VICTORIĄ 5:0. Następnie po zaciętym pojedynku trzy punkty zdobywają także KAJAKI TEAM 24 wygrywając z OLIKO FT 4:3, a później odnoszą kolejne zwycięstwo w meczu z DRINK TEAM tym razem 9:1.

Po 8 kolejka na pierwszym miejscu plasuje się TRANS-MED (21 pkt). Tuż za nim z takim samym dorobkiem punktów PRIMA WARKA, która w bezpośrednim pojedynku uległa liderowi (2:5)  Trzecią lokatę aktualnie zajmuje TEAM KAJAKI 24 (18 pkt.), a niżej INOTM PLATINUM (17 pkt) i z 16 pkt na koncie TOP MARKET i BANDA HASANA. Dalej GIZA RACING (13pkt), VICTORIA (10 pkt.), USMIECH NAD PILICĄ (5 pkt.), NANKATSU (3 pkt.). Tabele zamykają OLIKO FT i DRINK TEAM (0 pkt).