Zapraszamy w „Podróż po Europie”!

499

Wakacyjny czas rozpoczął się na dobre. Uczniowie już w najbliższy piątek odbiorą świadectwa, pogoda za oknem również sprzyja wakacyjnej aurze, więc to dobra pora na zaplanowanie wakacji w mieście. W tym roku podczas wakacyjnych zajęć organizatorzy zabiorą dzieci w podróż po Europie. Nie zabranie oczywiście wielu zabaw ruchowych, zręcznościowych, warsztatów plastycznych, wycieczek pieszych a także autokarowych.

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego oraz Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna wraz z partnerami zapraszają dzieci z roczników od 2011r. do 2015r. do udziału w zajęciach.

W wyznaczonych miejscach instruktorzy oczekiwać na zapisane dzieci będą od 5 lipca do 11 sierpnia, od wtorku do czwartku w godzinach 12:00–15:00. Wycieczki będą się odbywać w wydłużonym czasie (patrz plakat).

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach podczas wakacji jest wcześniejsze zapisanie dziecka oraz dostarczenie przez rodzica/opiekuna wypełnionej karty informacyjnej, zapoznanie się z regulaminem oraz przestrzeganie go. Niedostarczenie wypełnionej karty będzie skutkowało odmową przyjęcia dziecka na zajęcia. Od 20 czerwca można pobrać i wypełnić kartę informacyjną w „Dworku na Długiej”. Karta dostępna jest również w wersji elektronicznej, poniżej artykułu. Jedna karta obowiązuje we wszystkich instytucjach.

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

REGULAMIN

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Udział we wszystkich z zajęć musi być poprzedzony zapisami.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” wyłącznie telefonicznie (tel. 48 667 22 70) oraz na Orliku na zajęcia, które są oznaczone gwiazdką (patrz plakat).

Zapisy na wszystkie zajęcia (wyjątek stanowią wycieczki, terminy zapisów podane poniżej) będą otwierane w poniedziałki od godz. 9:00 w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie kolejnego tygodnia zajęć (np. na zajęcia odbywające się od 5 do 8 lipca 2021 r. zapisy rozpoczną się 27 czerwca 2022 r., na zajęcia odbywające się od 12 do 14 lipca zapisy rozpoczną się 4 lipca 2021 r. itd.).

W przypadku rezygnacji z zajęć rodzice są zobowiązani poinformować o tym fakcie Instytucję w której odbywają się dane zajęcia, aby z zajęć mogły skorzystać dzieci znajdujące się na liście rezerwowej.

ZAPISY NA WYCIECZKI AUTOKAROWE

Należy pamiętać, że aby zapisać dziecko na wyjazd należy wypełnić i przynieść do Dworku na Długiej zgody, najpóźniej 4 dni przed wyjazdem.

Zgody na udział w wyjazdach do pobrania:

  • Zapisy na wycieczkę do parku linowego w Kozienicach (zapisy 4.07 – 11.07 lub do wyczerpania miejsc) ZGODĘ POBIERZ TU
  • Zapisy na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (zapisy 11.07 – 18.07 lub do wyczerpania miejsc) ZGODĘ POBIERZ TU
  • Zapisy na wycieczkę do ZOO w Warszawie (zapisy 18.07 – 25.07 lub do wyczerpania miejsc) ZGODĘ POBIERZ TU
  • Zapisy na wycieczkę na Stadion Narodowy w Warszawie (zapisy 1.08 – 8.08 lub do wyczerpania miejsc) ZGODĘ POBIERZ TU

W trakcie wakacji będzie można również korzystać z Kompleksu Orlik oraz zajęć na basenie. Zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i wyjazdowych,  każdy zapewne znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy i życzymy udanych wakacji!

Organizatorzy i partnerzy ”Lata w Warce”:
– Samorząd Miasta i Gminy Warka,
– Centrum Sportu i Rekreacji,
– Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej,
– Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna,
– Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce,
– Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,
– Policja Warka,
– Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grójcu