Zawody z okazji Święta Niepodległości o Puchar 700-lecia Warki

666

11 listopada na Strzelnicy w Warce odbyły się zawody upamiętniające Dzień Niepodległości.

Uroczyste otwarcie zaszczycili swoją obecnością: Pani V-ce Burmistrz Warki Teresa Knyzio, Pani mecenas Strus – Wołos, Pan Dyrektor CeSiR Marian Górski, Pan Dyrektor Dworku na Długiej Andrzej Zaręba.

W zmaganiach wzięło udział 86 zawodników, a konkurencja strzelecka polegała na oddaniu 13 strzałów w ciągu 25 sekund z karabinka AKMS (Kałasznikowa) z pozycji stojącej, z odległość 25m. Po zaciętej rywalizacji Puchar 700-lecia Warki w kategorii kobiet wywalczyła Beata Marcinkowska, 2 i 3 miejsce zdobyły Magdalena Skruczaj i Aleksandra Wojciechowska. W kategorii mężczyzn triumfował Artur Wojciechowski, 2 i 3 miejsce zajęli Andrzej Zaręba i Maciej Marcinkowski. Puchary i dyplomy wręczył Dyrektor CeSiR Warka Marian Górski.

Podczas zawodów z okazji Święta Niepodległości dokonano także ogłoszenia wyników Ligi Strzeleckiej SWKS oraz wręczenia Pucharu 700-lecia Warki. W kategorii kobiet Puchar wywalczyła Beata Marcinkowska, zaś w kategorii mężczyzn Artur Wojciechowski.  Gratulujemy! W czterech rundach Wareckiej Ligi Strzeleckiej w konkurencjach : pistolet, karabin oraz strzelba brało udział 129 zawodników co przełożyło się na 710 osobostartów. Dziękujemy za tak wysoką frekwencję i zapraszamy na kolejne edycję ligi SWKS!

Serdeczne podziękowania dla koleżanek i kolegów, którzy pomagali przy organizacji i obsłudze zawodów. Fotorelacja Beata Marcinkowska.