Zmiana harmonogramu zajęć Sekcji Pływackich CeSiR w nadchodzącym tygodniu

162

Wyjątkowo w nadchodzącym tygodniu, ze względu na wyjazd instruktora w dniach 14.09.2021 oraz 16.09.2021, zajęcia w szkółkach pływackich CeSiR będą prowadzone zgodnie z tabelą poniżej.

 WTOREK – 14.09.2021

Grupa początkująca, godzina 15.30 /14.09.2021r. wtorek /

l.p. Imię nazwisko
1. Weronika Kiełbińska
2. Antosia Nowociel
3. Bartłomiej Gwardys
4. Natalia Witkowska
5. Aleksandra Zawada
6. Mateusz Warda
7. Jakub Miodek
8. Alicja Jałocha
9. Filip Wasilewski
10. Kacper Bekasiewicz
11. Lena Bąba

                                                                                                                   

Grupa początkująca, godzina 16.15 / 14.09.2021r. wtorek /

l.p. Imię nazwisko
1. Szymon Okoń
2. Tomek Marchewka
3. Maja Marchewka
4. Sandra Szczepaniak
5. Nikola Szczepaniak
6. Julia Kalinowska
7. Nikodem Wisznicki
8. Natalia Nowakowska
9. Ignacy Radecki
10. Oliwia Pawlak
11. Inga Pawlak
12. Mikołaj Mróz

 

Grupa zaawansowana, godzina 17.00 /14.09.2021r. wtorek /

l.p. Imię nazwisko
1. Basia Homa
2. Patryk Pruszewski
3. Maciej Dobrzyński
4. Antosia Ślęzak
5. Julia Kotlińska
6. Jagoda Rosłoń
7. Julia Słomska
8. Michał Szeląg
9. Grzegorz Brodalka
10. Jakub Cieślak

 

Grupa zaawansowana, godzina 18.00 / 14.09.2021r. wtorek /  

l.p. Imię nazwisko
1. Julia Dąbrówka
2. Marysia Oktabowicz
3. Franek Oktabowicz
4. Maja Godoń
5. Julia Cwil
6. Natalia Sobczyk
7. Łukasz Bomba
8. Patyk Giza
9. Ksawery Ślązak
10. Bartek Kotliński
11. Hanna Bogucka
12. Ala Grzesiak

 

Grupa zaawansowana, godzina 18.45 / 14.09.2021r. wtorek /

l.p. Imię nazwisko
1. Agnieszka Snopczyńska
2. Ola Borowska
3. Agata Borowska
4. Kacper Borowski
5. Filip Borowski
6. Filip Szot
7. Tamara Majewska
8. Marta Majewska
9. Tomasz Majewski
10. Oliwier Najda
11. Alex Naduk
12. Amelia Naduk

 

 CZWARTEK – 16.09.2021

Grupa początkująca, godzina 15.30 / 16.09.2021r. czwartek /

l.p. Imię nazwisko
1. Artur Strzelczyk
2. Amelia Zielińska
3. Ania Wożniak
4. Filip Adamiec
5. Kamil Pruszewski
6. Maciej Surmacki
7. Aleksandra Wlazeł
8. Olek Tokarski
9. Mikołaj Makana
10. Maja Gwardys
11. Michał Gwardys

 

Grupa początkująca, godzina 16.15 / 16.09.2021r. czwartek /

l.p. Imię nazwisko
1. Weronika Walkiewicz
2. Przemysław Jaworski
3. Julian Koncki
4. Franciszek Sobieraj
5. Krystian Kwiatkowski
6. Krystian Werbanowski
7. Ala Wrona
8. Martyna Podymniak
9. Alicja Leksińska
10. Leila Szablewska
11. Maja Mróz
12. Szymon Dobrzyński

                                 

Grupa zaawansowana, godzina 17.00 / 16.09.2021r. czwartek /

l.p. Imię nazwisko
1. Michał Wrona
2. Daniel Strzelczyk
3. Sebastian Strzelczyk
4. Jerzy Dąbrowski
5. Adrianna Kozłowska
6. Maria Jenusz
7. Nikola Lenarczyk
8. Mikołaj Rosłoń
9. Bartłomiej Szeląg
10. Liliana Sałyga
11. Małgorzata Kwiatkowska
12. Lena Purgat

 

Grupa zaawansowana, godzina 18.00 / 16.09.2021r. czwartek /

l.p. Imię nazwisko
1. Przemysław Sobczyk
2. Piotr Dzwonkowski
3. Jan Dzwonkowski
4. Karol Łykowski
5. Adrian Krawczyk
6. Michał Pękacki
7. Natalia Pękacka
8. Michalina Pękacka
9. Natalia Kościanek
10. Maksymilian Wiśniewski
11. Karina Tkaczyk
12. Agata Krześniak

 

Grupa zaawansowana, godzina 18.45 / 16.09.2021r. czwartek /

l.p. Imię nazwisko
1. Nikola Sitarek
2. Dominika Sitarek
3. Hubert Bąk
4. Norbert Bąk
5. Franio Marczak
6. Hania Kurzepa
7. Antoni Petrykowski
8. Aleksander Petrykowski
9. Antoni Danielewicz
10. Maja Danielewicz
11. Jakub Kowalski
12. Igor Bogumił