Nie tylko termomodernizacja

797

Po skończonej termomodernizacji budynku CeSiR (etap I i II) zmieniono fasadę budynku od  strony wschodniej i zachodniej.

We wrześniu zakończyły się prace mające na celu poprawę estetyki i funkcjonalności głównego budynku CeSiR. Prace polegały na wymianie okien na nowe i wykonanie obróbek blacharskich. Przeprowadzona modernizacja wpłynie na termomodernizację całego budynku. Ponadto w ramach termomodernizacji etap I i II został cały budynek odnowiony. Elewacja wschodnia i zachodnia uzyskała ciekawą fakturę tj. namalowano nazwę centrum, symbole różnych dyscyplin sportowych oraz bardzo potrzebną nazwę ulicy Warszawskiej i w/w posesji 45. Często osoby z zewnątrz szukają tego adresu ponieważ wejście główne jest od ul. Polnej. Dodatkowo uporządkowano mały skwerek zieleni od strony wejścia do hotelu.

Aktualnie pracownicy CeSiR kończą wymianę stolarki okiennej strony wschodniej (od hotelu do głównego wejścia do L.O.). Prace te maja na celu przygotowanie budynku pod dalszą termomodernizację elewacji wschodniej po stronie L.O. Wymiana tych okien pozwoli na lepszy komfort przebywania uczniów w klasach w okresie jesienno-zimowych.