Nowe szatnie na stadionie

1663

W przerwie miedzy rozgrywkami meczowymi pracownicy CeSiR, przeprowadzili gruntowny remont dwóch szatni dla gospodarzy w budynku Kompleksu Sportowego. Z wyremontowanych szatni będą korzystać seniorzy i drużyny młodzieżowe KS Warka.

Jak wiemy od dużego czasu na terenie wareckiego stadionu trwają prace modernizacyjne. W zeszłym roku kalendarzowy zostały rozpoczęty gruntowny remont budynku sportowego, a dzięki prowadzonym pracom udało się m.in. odnowić szatnię dla gości, pokój sędziowski i fasadę budynku. Na początku grudnia 2019 r. rozpoczęto kolejny etap remontów, który tym razem dotyczyły dwóch szatni dla gospodarzy. Prace były wykonywane przez konserwatorów CeSiR pracujących na co dzień właśnie na terenie Kompleksu Sportowego, którzy dbają o poprawę wizerunku infrastruktury tego obiektu. Remont szatni obejmował szereg prac takich jak: skucie wszystkich płytek podłogowych i ściennych, demontaż instalacji centralnego ogrzewania, demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, zlikwidowanie dwóch kabin prysznicowych, zlikwidowanie jednej kabiny z WC. Po tej wielkiej „demolce” wykonano instalację wodno-kanalizacyjną, przygotowano podłoże pod ułożenie styropianu i instalacji ogrzewania podłogowego. Wykonując wszystkie prace wykończeniowe związane z remontem w/w szatni otrzymaliśmy pomieszczenie, w którym znajduje się sześć natrysków, kabina z WC, kabina z pisuarem, umywalką. Szatnia została uzbrojona w nowe ławki i wieszaki. W szatni seniorów zostały także wymalowane imitacje szafek, a na ścianach pojawiły się nowoczesne grafiki w piłkarskim stylu.

Szatnie i infrastruktura została wyremontowana na wysoki standard, co diametralnie poprawiło estetykę w wewnątrz, jak i na zewnątrz pawilonu sportowego. Dyrektor CeSiR Pan Marian Górski, jest przekonany, że nowe szatnie, posłużą zawodnikom przez następne lata.