Nowe zajęcia w CeSiR!

1005

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, poszerzamy ofertę zajęć Fitness w CeSiR. Już od 1 października serdecznie zapraszamy na:

GOODBYE CELLULITE – poniedziałki godz. 18:00

To trening, którego celem jest ujędrnienie oraz wzmocnienie całego ciała, przede wszystkim partii narażonych na cellulit. Na zajęciach angażujemy nie tylko dolne partie: uda, pośladki, ale także brzuch oraz ramiona. Trening rozpoczynamy prostą choreograficzną rozgrzewką, podczas której przygotowujemy mięśnie i stawy do ćwiczeń, angażując równomierne obie strony ciała. Druga część składa się z ćwiczeń dynamicznych przeplatanych statycznymi, co powoduje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz podkręca metabolizm. Powiedz NIE cellulitowi, powiedz TAK pięknej sylwetce!

BODY & SHAPE – środa godz.18:00

Czasami nazywane ćwiczeniami, body styling lub po prostu BS, służą wzmacnianiu wszystkich partii naszego ciała. Na trening Body & Shape składa się rozgrzewka i ćwiczenia wzmacniające mięśnie oraz streching. Ta forma aktywności fizycznej to świetny sposób na kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i poprawę kondycji. Regularnie wykonywane ćwiczenia Body & Shape pozwolą zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się zgrabną sylwetką. Ważne aby trenować regularnie, gdyż tylko wtedy możliwe jest skuteczne odchudzanie.

Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka Kasia Krawczyk.

CENY:

Karnet miesięczny:
4 zajęcia  – 28 zł + 1 wejście na basen
8 zajęć – 50 zł + 2 wejścia na basen
12 zajęć – 70 zł + 3 wejścia na basen
OPEN – 120 zł + 4 wejścia na basen

Jednorazowa wejściówka: 8 zł