Remont szatni na stadionie

1617

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce od 2017 roku jest administratorem Kompleksu Sportowego gdzie znajduje się nowy obiekt lekkoatletyczny, boisko piłkarskie, budynek, w którym znajduje się siedziba KS Warka. W przerwie miedzy rozgrywkami meczowymi pracownicy CeSiR,  przeprowadzili gruntowny remont pomieszczenia szatni dla gości w budynku Kompleksu Sportowego.

Jak wiemy szatnia dla gości i gospodarzy od dawna prosiły się o remont. Na początku grudnia 2018r. rozpoczęto remont szatni dla gości, wykonywany przez konserwatorów CeSiR pracujących na co dzień właśnie na terenie Kompleksu Sportowego, którzy dbają o poprawę wizerunku infrastruktury tego obiektu. Remont szatni obejmował szereg prac takich jak:  skucie wszystkich płytek podłogowych i ściennych, demontaż instalacji centralnego ogrzewania, demontaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, zlikwidowanie dwóch kabin prysznicowych, zlikwidowanie jednej kabiny z WC. Po tej wielkiej „demolce” wykonano instalację wodno-kanalizacyjną, przygotowano podłoże pod ułożenie styropianu i instalacji ogrzewania podłogowego. Wykonując wszystkie prace wykończeniowe związane z remontem w/w szatni otrzymaliśmy pomieszczenie  w którym znajduje się pięć natrysków, kabina z WC, kabina z pisuarem, umywalką. Szatnia została uzbrojona w nowe ławki i wieszaki.

Dyrektor CeSiR Pan Marian Górski, jest przekonany, że nowa szatnia jest to wysoki standard, który posłuży przez następne lata. Wspomniał, że nie będzie zwalniał tempa i przy najbliższej dłuższej przerwie (zimowej) podejmując realizację remontu szatni dla gospodarzy. Wszystkie zmodernizowane pomieszczenia już służą naszym zawodnikom w tygodniu do odbywania treningów.