WYNIKI: I Turniej Piłki Plażowej

244

Za nami I Turniej GRAND PRIX SIATKÓWKI PLAŻOWEJ „NAD PILICĄ 2023”! Emocji nie brakowało!

9 lipca na nowo otwartych boiskach do piłki plażowej odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Plażówki w Warce. Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach.

W kategorii Kobiet, panie grały systemem „każdy z każdym” w jednej grupie. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 15 pkt. W kategorii mężczyzn w pierwszej fazie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B, w których rywalizowano również systemem „każdy z każdym”. Grano jeden set do 21 pkt. Po wyłonieniu półfinalistów zespołu rywalizowały systemem pucharowym, mecz do dwóch wygranych setów do 15 pkt.

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

Kat. Mężczyzn

I miejsce – Arkadiusz Kapitan i Adam Lempkowski
II miejsce – Szymon Kaszewiak i Radek Gawroński
III miejsce – Tymoteusz Kapitan i  Tomek Kijo
IV miejsce – Andrzej Kwieciński i Paweł Kwieciński

Kat. Kobiet

I miejsce – Aleksandra Janiszewska i Joanna Sajda
II miejsce – Kinga Nowakowska i  Patrycja Górczyńska
III miejsce – Weronika Jastrzębska i Kamila Miazga

Dekoracji zwycięzców turnieju dokonali Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski i Prezes WTS Warka Andrzej Warda.

GALERIA ZDJĘĆ

Organizatorem zawodów było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i Wareckie Towarzystwo Siatkówki „Warka”. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka.
_______________________
Zadanie pn.. „Grand Prix w Siatkówce Plażowej NAD PILICĄ 2023” zostało dofinansowane przez Powiat Grójecki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku przez organizacje pozarządowe, podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz koła gospodyń wiejskich.