Wyniki Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Warki

710

W dniach 19-21 marca w strzelnicy pneumatycznej CeSiR Warka odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Warki. Uczestnikami zawodów byli uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnym i ponadgimnazjalnych..

Młodzież rywalizowała w kat. młodzików, juniorów młodszych i juniorów w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej szkół.  Do sumy wyniku szkoły zaliczane były trzy najlepsze wyniki w kat. chłopców i trzy najlepsze wyniki w kat. Dziewcząt Każdy z zawodników miał do oddania 5 strzałów próbnych, następnie 20 ocenianych.

Oto wyniki rywalizacji:

Klasyfikacja indywidualna

Gr. Młodzików dziewczęta
1. Martyna Werbanowska – 145 pkt. /PSP 2 Warka/
2. Anna Śpiewak – 126 pkt. /PSP Wrociszew/
3. Aleksandra Kwiatkowska – 125 pkt.  /PSP2 Warka/
4. Zuzanna Urbańska – 123 pkt. /PSP Ostrołęka/
5. Emilia Sęk – 115 pkt. /PSP Wrociszew/
6. Maria Nowakowska – 114 pkt. /PSP Ostrołęka/
7 Maja Frask – 98 pkt. /PSP 2 Warka/
8. Zuzanna Pyza – 79 pkt. /PSP 2 Warka/
9. Oliwia Wodzińska – 61 pkt. /PSP Ostrołęka/
10. Rozalia Mirowska – 11 pkt. /PSP Ostrołęka/

Gr. młodzików chłopcy
1. Rudnikowski Eryk – 179 pkt.  /PSP 2 Warka/
2. Rudnikowski Patryk – 176 pkt. /PSP 2 Warka/
3. Szymon Mrozowski – 174 pkt. /SP 1 Warka/
4. Borys Wasilewski – 168 pkt. /SP 1 Warka/
5. Jakub Krysztofik – 161 pkt. /PSP 2 Warka/
6. Mateusz Marszałek – 146 pkt. /PSP Wrociszew/
7. Damian Lubryczyński – 145 pkt. /PSP 2 Warka/
8. Antoni Sadowski – 142 pkt. /SP 1 Warka/
9. Mikołaj Marszałek – 125 pkt. /PSP Wrociszew/
10. Patryk Głaska – 115 pkt. /PSP Ostrołeka/
11. Bartłomiej Wożniak – 98 pkt. /PSP Ostrołeka/
12. Michał Przybylski – 98 pkt. /PSP Wrociszew/
13. Mateusz Waś – 78 pkt. /PSP Ostrołeka/
14. Piotr Gwara – 50 pkt. /PSP Ostrołeka/

Gr. Junior młodszy dziewczęta
1. Julia Walendzik – 141 pkt. /PSP 2 Warka/
2. Emilia Czaplińska 99 pkt. /G Warka/
3. Weronika Prusińska 89pkt. / G Warka/
4. Aleksandra Furmanek – 67 pkt. /PSP Michałów/
5. Kinga Miąsek – 65 pkt. /PSP Michałów/
6. Weronika Cieciora – 54 pkt. /PSP Wrociszew/
7. Aleksandra Barańska – 48 pkt. /PSP Michałów/
8. Angelika Piliszek – 45 pkt. /PSP Wrociszew/
9. Aleksandra Zwierzyńska – 41 pkt. /PSP Ostrołęka/
10. Paulina Latos – 30 pkt. /SP 1 Warka/
11. Iwona Siedlecka – 18 pkt. /SP 1 Warka/
12. Magdalena Pluta – 12 pkt. /PSP Ostrołęka/

Gr junior młodszy chłopcy
1. Jakub Górniewicz – 100 pkt. /PSP 2 Warka/
2. Bartosz Chojnacki – 89 pkt.  /PSP2 Warka/
3. Bartłomiej Wieczorek – 88 pkt. /PSP Ostrołeka/
4. Kacper Umięcki – 86 pkt. /G Warka/
5. Kacper Dłucik- 85 pkt. /PSP 2 Warka/
6. Kacper Morawski – 83 pkt. /G Warka/
7. Jakub Kwiatkowski – 77 pkt. /PSP Wrociszew/
8. Damian Knotek – 71 pkt. /SP 1 Warka/
9. Kamil Kotliński – 61 pkt. /PSP Ostrołeka/
10. Bartosz Skiba – 54 pkt. /PSP Wrociszew/
11. Oskar Oktabowicz – 53 pkt. /PSP Michałów/
12. Patryk Wlodarczyk – 9 pkt. /SP 1 Warka/

Gr. Junior
1. Kamila Chodór – 159 pkt.
2. Weronika Rączka – 149 pkt.
3. Julia Wieczorek – 118 pkt.
4. Natalia Dębecka – 96 pkt.

Klasyfikacja drużynowa
Gr. Młodzików
1. PSP 2 Warka – 884 pkt.
2. PSP Wrociszew – 610 pkt.
3. PSP Ostrołęka – 589 pkt.
4. SP 1 Warka 484 pkt.

Gr junior młodszy

1 . PSP 2 Warka – 415 pkt.
2. Gimnazjaliści Warka – 357 pkt.
3 . PSP Michałów – 233 pkt.
4. PSP Wrociszew – 230 pkt.
5. PSP Ostrołeka – 202 pkt.
6. SP 1 Warka – 119 pkt.

Gr. Juniorów
1. LO Warka – 522 pkt.